general-electric-representation

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

شرکت جنرال الکتریک یک شرکت آمریکایی است که در تولید بسیاری از محصولات نقش دارد که تولید لوازم خانگی یکی از آنهاست، این شرکت در سال 1892 توسط توماس هاستون بنیان نهاده شد و 128 سال است که این محصولات این شرکت در تمامی دنیا به فروش میرسد.

اگر قصد خرید یخچال با کیفیت بالا را دارید، یخچال جنرال الکتریک مناسب ترین گزینه برای شما است به دلیل اینکه هم انرژی کمتری استفاده میکند و هم طول عمر بالاتری دارد، در ایران نیز بهترین و بیشترین مدل یخچال های دوقلو و ساید بای ساید متعلق به برند جنرال الکتریک میباشد.

مدل های متنوعی نیز در یخچال های ساید بای ساید این برند وجود دارد که انتخاب شما را در امر خرید آسان تر میکند، انواع مختلف یخچال های جنرال الکتریک عبارتند از:

  • تک درب
  • فریزر تک
  • یخچال دوقلو
  • فرنچ 4 درب
  • یخچال ساید بای ساید
  • بالا یخچال پایین فریزر
  • پایین فریزر بالا یخچال

 

ماشین لباسشویی جنرال الکتریک هم مانند یخچال آن یکی از بهترین لباسشویی ها است و برای خرید و استفاده پیشنهاد میشود، این شرکت از تکنولوژی و طراحی های مدرن روز دنیا در لباسشویی های خود استفاده میکند و همچنین کیفیت این محصول و قطعاتش بسیار بالا و مورد اطمینان هستند.

لباسشویی جنرال الکتریک همانند یخچال آن، مصرف انرژی کمی دارد و کیفیت و عمر مفید بالایی دارد که باعث شده است بین خریدارن لباسشویی محبوبیت زیادی پیدا کند، این دستگاه نیز مدل های متنوعی دارد و خریدارن برای انتخاب دستشان باز است.

 

یکی دیگر از لوازم و محصولات خانگی دیگری که جنرال الکتریک تولید میکند، ماشین ظرفشویی است، این شرکت که تمامی محصولاتش را با به روز ترین طراحی ها تولید میکند به دو شکل رو میزی و زمینی تولید و ارائه میشود.

اگر حوصله شستن ظرف های کیف را ندارید و یا هنگام شستن ظرف ها از آب زیادی استفاده میکنید، پیشنهاد ما به شما ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک است که به سرعت با مصرف آب و انرژی کم ظرف ها را به تمیز ترین حالت ممکن شسته و تحویل شما میدهد.

 

خرید جاروبرقی امری بسیار مهم و حساس است، به دلیل این که بدون توجه به کیفیت و برند محصول و خرید آن بعد از مدتی تنها چیزی که ایجاد میشود پشیمانی است، به این دلیل که تمامی دستگاه ها عمر بالا و کیفیت خوبی ندارند و استفاده زیاد از آنها باعث خرابی آنها میشود جاروبرقی وسیله ای است که در بسیاری از خانه ها مدام مورد استفاده قرار میگیرند.

با توجه به توضیحات بالا پیشنهاد میکنیم که اگر قصد خرید جاروبرقی را دارید، از بین جاروبرقی های جنرال الکتریک یکی را انتخاب و سالیان سال از آن استفاده کنید و بی شک از خرید و استفاده آن راضی خواهید بود.

 

محصولات این شرکت به دلیل اینکه بسیار با کیفیت ساخته شده اند و قطعات به کار رفته در آنها کاملاً استاندارد هستند، از این رو خرابی در محصولات جنرال الکتریک بسیار کم و به ندرت است.

اما باز با این حال به این دلیل که دستگاه ها با برق کار میکنند و از بسیاری از آنها استفاده دائم میشود، احتمال خرابی کمی در آنها وجود دارد و این خرابی ها با کمک یک شرکت و نمایندگی مطمئن قابل حل میباشد.

نمایندگی های مطمئن تعمیر لوازم خانگی باید سعی داشته باشند که هنگام خرابی وسایل، در اولین قدم سعی بر تعمیر آن بکنند و در صورت نیاز قطعات را تعویض کنند، در کارش دقت و سرعت داشته باشد و همچنین نتیجه کارش بازدهی مثبتی داشته باشد.

ما در نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دکتر آچار با 16 سال سابقه درخشان و با بهترین و مجرب ترین تکنیسین ها به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم و هرگاه که لوازم خانگی جنرال الکتریک شما به مشکل برخورد با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت نیرو هایمان را برایتان اعزام کنیم و در کمترین زمان ممکن و بهترین هزینه، دستگاهتان را انند روز اولش تحویل بگیرید.

رضایتمندی شما و انجام بهترین خدمات برای شما سر لوحه ما و تمامی تعمیرکارن دکتر آچار و امداد من است.

منبع

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments