Instagram follower purchase

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

موضوع رقابت در اینستاگرام چیزی نیست که کسی از آن بی خبر باشد. نکته ی جالب در این میان این است که برخی از افراد روش هایی را میشناسند که به آن ها کمک میکند تا به بهترین شکل ممکن در این رقابت از دیگران سبقت بگیرند. یکی از این راه ها خرید فالوور اینستاگرام است که تاثیر زیادی در افرایش فروش محصول و اعتماد سازی مخاطبان دارد. اما چگونه؟

 اثرات خرید فالوور اینستاگرام

اگر به حرف فعالان اینستاگرامی باشد، با خرید فالوور باید پیج شما کاملا نیست و نابود شود. اما نکته ی جالب این است که بیشتر این افراد در صورتی که با ریزش فالوور مواجه شوند، به سرعت اقدام به خرید فالوور اینستاگرام میکنند تا به تدریج تعداد ریزش کرده را جبران کنند. خرید فالوور در بین سلبریتی ها هم بسیار رایج است. برخی از سلبریتی ها پس از ایونت های خاص مانند انتشار آلبوم یا اکران فیلم جدید، اقدام به خرید فالوور میکنند تا استقبال مردمی را بیشتر از آن چه هست به دیگران نشان دهند. علاوه بر این مزایا که در سطح جهانی مطرح است، مزایای دیگری هم هست که نه نیاز به سرمایه ی زیاد دارد و نه قرار است زمان زیادی برای آن صرف کنیم. این موارد عبارتند از:

مورد 1: بالا بردن آمار پیج

آمار پیج نقش زیادی در جلب اطمینان کاربران دارد. تاثیر تعداد فالوور روی مخاطبان به حدی زیاد است که مطمئنا میتوان اعلام کرد که اگر تعداد فالوورهای یک پیج فروشگاهی کمتر از 10 هزار نفر باشد، خرید از آن بسیار سخت انجام میشود. این در حالی است که آمار نشان داده است پیج های بالای 10 هزار نفر، بیش از 80 درصد فروش بیشتری نسبت به رقیبان کم فالوور خود تجربه میکنند. با یک حساب ساده میفهمیم که اگر سطح 10 هزار فالوور را بشکنیم میتوانیم رشدی بیش از 5 برابر را تجربه کنیم. هر چند داشتن فالوور زیاد تمام ماجرا نیست اما چیزی که حائز اهمیت است، استفاده از تمام مهره ها و چیدن یک استراتژی است که در آخر بتواند این هدف را به سرانجام برساند.

مورد 2: افزایش تاثیر تبلیغات

تبلیغات در اینستاگرام نیازمند بستر مناسب برای نتیجه دادن ایست. یکی از پیش نیاز های این بستر مناسب، داشتن حد قابل قبولی از فالوور است. وارد شدن به پیجی که فالوور کمی دارد، شبیه به رسیدن به مهمانی قبل از شروع است. این که شما فکر کنید تبلیغات در هر حالتی اثر دارد کاملا اشتباه است. البته اگر نرخ هزینه بر بازده را در نظر بگیرید متوجه منظور من میشوید. خرید فالوور یکی از بی دردسر ترین راه های بستر سازی برای تبلیغات است که میتواند بسیار سودآور باشد.

مورد 3: رسیدن به حداقل های یک پیج

خرید فالوور اینستاگرام برای پیج های فروشگاهی مزیت های زیادی دارد. یکی از این موارد رساندن آن ها به سطح رقیبان خود است. طبیعی است که یک فروشگاه متوسط در حدود 10 هزار فالوور داشته باشد اما مشکل این فروشگاه ها آن است که در ابتدای کار کسی آن ها را فالو نمیکند چون به آن اعتماد ندارد. خرید فالوور اینستاگرام باعث میشود تا این پیج به سطح متوسط برسد و قابل اعتماد شود. بعد از این مرحله است که میتوان انتظار داشت تولید محتوا و کارهایی از این دست نتیجه دهد و شاهد رشد و افزایش فروش باشیم.

قبل از خرید فالوور اینستاگرام به چه مواردی دقت کنیم؟

همه میدانند که کارهای تخصصی فوت و فن خاص خود را دارد. معامله هم همینطور است. اگر قبل خرید فالوور اینستاگرام حواس خود را 6 دانگ جمع نکنید به احتمال زیاد سرتان کلاه خواهند گذاشت. حتما قبل از خرید فالوور این موارد را در یاد داشته باشید:

مورد 1: قبل از خرید فالوور از قیمت و کیفیت آن مطمئن شوید. مشتری های قبلی را پیدا کنید و از کیفیت خدمات بپرسید. اگر راضی بودند احتمالا شما هم راضی خواهید بود.

مورد 2: در نظر داشته باشید که اگر فالوورهای خود را به اسم با کیفیت و بدون ریزش تهیه میکنید، باید عکس پروفایل داشته باشند و اسم آن ها با معنی باشد. اگر در نامگذاری آن ها از عدد استفاده نشده باشد کیفیت آن ها بسیار بالاست اما قیمت آن ها هم قرار است واقعا بیشتر از بقیه باشد.

مورد3: در مورد ریزش فالوور صحبت کنید. هر جایی صحبت از خرید فالوور اینستاگرام هست، ریزش هم خواهد بود. پس با خیال راحت در این مورد صحبت کنید و بدانید که بهترین جبران ریزش در اول کار خواند بود. یعنی باید بیشتر از مقدار توافق شده برای شما فالوور ارسال شود تا بعد از ریزش به تعداد مورد نظر شما برسد.

خطرات خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام خلاف قوانین این برنامه است. هر کس هم خلاف این حرف را بزند قصد کلاهبرداری از شما را دارد. کارهای خلاف قوانین هم به حتم برای کاربران جریمه هایی در پی دارد. این خطرات شامل شادوبن شدن، فلاپ شدن و چلنج است. اگر با این موارد روبرو شدید، بهتر است کمی از فالوورهای بی کیفیت خود را حذف کنید تا بتوانید اعتماد اینستاگرام را دوباره جلب کنید.

مقاله ی ما در این جا به پایان رسید. امیدواریم که این مطالب برای شما مفید بوده باشد. از این که تا پایان با ما همراه بودید از شما متشکریم.

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments